Про школу
Ласківська загальноосвітня школа

«Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності , від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя», - писав Василь Сухомлинський.

Тому основне завдання нашої школи :
  • вдосконалення форм, методів та засобів навчання на основі впровадження інноваційних технологій, налагодження взаємодії між батьками, учнями та вчителями.
  • формування особистості учня, розвиток його задатків, здібностей, обдарувань та наукового світогляду;
  • розвиток особистості школяра на засадах християнської моралі, доброти, людяності,милосердя, чесності, працьовитості;
  • виховання духовно здорової особистості, готової до життя.

Педагоги Ласківської ЗОШ І-ІІІступенів працюють над проблемою: «Інноваційні підходи до формування конкурентноспроможної особистості в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти".