Історія Ласківської школи
Ласківська ЗОШ ретро фото

2 жовтня 1874 року на кошти сільських общин села Ласки та ближніх сіл було відкрито однокласне училище. З 1885 року для утримання училища частину коштів почала виділяти держава.

В 1922 році на базі однокласного училища створено Ласківську єдину трудову школу з трирічним терміном навчання. Школа знаходилась на певному утриманні Ласківської і Кацовщинської сільських общин.

Після закінчення війни до 1956 року в Ласках діяла семирічка, а з 1956 по 1967 рік – восьмирічна школа. У 1967 році колгоспом імені Калініна було збудовано типове приміщення школи на 640 навчальних місць.

У цьому ж році відкрито Ласківську середню школу, яка діяла до 1995 року.

Ласківська ЗОШ ретро фото

У 1995 році вона реорганізована у Ласківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Школа працює над вдосконаленням педагогічної майстерності, впровадженням нових педагогічних технологій. Протягом останніх 60 років школу закінчили близько півтори тисячі випускників, що працюють у різних галузях народного господарства. Серед них доцент Чернівецького університету О.В.Крижанівська, доктор економічних наук П.А.Стецюк, заслужений лікар І.С.Максименко, Стецюк М.М . полковник СБУ м. Київ, цілий ряд працівників сільського господарства.