where_to_voteЖитомирська область, Народицький район, с.Ласки, вул. Шкільна, 33
schoolЛасківська школа
view_headline
Новини

Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.

Сьогодні таке свято відбулося і в нашій школі. Директор школи Загоровський Володимир Федорович привітав всіх присутніх, підвів підсумки навчального року, нагородив дипломами, грамотами та грошовими преміями учнів, які відзначились в навчанні, спорті, позакласній роботі, брали участь у творчих та навчальних конкурсах, олімпіадах тощо. З привітальними та напутніми словами звернулися до присутніх гості свята: голова Народицької селищної ради Бученко Лідія Іванівна, начальник ЦНАПу Сорокопуд Юлія Олександрівна, староста села Печкар Григорій Іванович. Привітали учнів випускного класу перша вчителька, класний керівник, батьки та молодші школярі. З вуст учнів пролунали слова подяки до вчителів та бат ...


Навчально-польові збори

$new->title

Відповідно до навчального плану предмету Захист України з 12 по 14 травня 2021 року учні 11 проходили навчально польові збори.  

12.05.2021р.
1. Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та військовому стрільбищі.
2. Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання.
3. Дії солдата в обороні. Вибір вогневої позиції, її інженерне обладнання та маскування.
4. Стрільба з пневматичної гвинтівки з окопу для стрільби лежачи.
5. Дії солдата в наступі. Висування на рубіж атаки. Атака з подоланням інженерних перешкод.
6. Метання гранати в ціль.


Проведення заходів до Дня Європи в Ласківській ЗОШ І-ІІІ ст.

День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою в школі 14.05 пройшов день


35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

 

26 квітня учні та вчителі Ласківської ЗОШ долучились до відзначення 35 річниці Чорнобильської трагедії. Заходи були проведені з врахуванням обмежень «червоної карантинної зони». У 2 і 4 класах була проведена бесіда «На Чорнобиль журавлі летіли», у 3 класі – бесіда «Чорнобиль – біль України». Вчителями історії та біології по класах була проведена інформаційна онлайн- хвилинка «Памʼятаймо про трагедію Чорнобиля!» та перегляд відеороликів «Дітям про Чорнобиль» учнями 5-6 класів та «Чорнобильська катастрофа: історія трагедії» учнями 7-11 класів. У 8 класі онлайн була проведена виховна година «Чорнобиль наш біль».


Акції "Годівничка" та "День зустрічі птахів"

$new->title

В Ласківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені Всеукраїнські акції "Годівничка" та "День зустрічі птахів" де учні і вчителі проявили свою креативність і майстерність у малюнках, поробках, агітаційних плакатах, складанні віршів та написанні оповідань, розробці сценаріїв свят про пташок. Найкращі роботи направлені на участь в районному етапі даних акцій.


Конкурс "Пожежі краще запобігти"

$new->title

Відповідно до листа відділу освіти Народицької селищної ради від 24.02.2021 № 145 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків» в школі відбувся конкурс дитячих малюнків на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». Участь у конкурсі взяли школярі 2-11 класів.     Кращі малюнки будуть подані для участі в районному етапі конкурсу, а їх автори нагороджені.

  ...


До ювілею Лесі Українки

$new->title

З нагоди  150-річного ювілею видатної української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української культури Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки) в Ласківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено вчителями української мови та літератури Загоровською Н.М. та Антончик Л.О. ряд заходів з учнями школи:

1.     Конкурс учнівських рефератів «Життя і творчість Лесі Українки».


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

$new->title

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
15 лютого 2021 року виповнюється 32 роки із дня завершення неоголошеної війни. Цей день назавжди увійшов в історію як дата, коли було поставлено останню крапку в кровопролитній війні в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року, війні, через пекло якої пройшли тисячі юнаків і дівчат, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.


Про реєстрацію на ЗНО

$new->title

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945, яким урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, учні 11 класу Ласківської ЗОШ І –ІІІ ст. пройшли сьогодні процедуру реєстрацію для проходження ЗНО та складання ДПА.

 

 


Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2020/2021 н.р. та нагородження переможців

 

НАРОДИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ НАРОДИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НАКАЗ

24.12.2020 р.                                 смт. Народичі                                                   №124-ОД

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2020/2021 н.р.

та нагородження переможців