Новорічне свято

День Святого Миколая

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається всесвітній день дитини, день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Восьмикласники переглянули відеоролик присвячений цій даті.https://youtu.be/z4Vk0eC_U0I

День боротьби зі СНІДом

Посвята у першокласники

День художника

$new->title

З нагоди Дня художника, який відзначається 10 жовтня, в Ласківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 жовтня пройшла виставка дитячих робіт "Чарівні фарби". Мета виставки - виховання художнього смаку, формування творчого мислення та творчого підходу до створення малюнків, виявлення та підтримка юних талантів і обдарувань.

День вчителя.

$new->title

Щорічно в першу неділю жовтня відзначається День вчителя. Це професійне свято відзначається в кожному навчальному закладі, адже праця вчителя дуже важлива і складна. Саме педагоги навчають, виховують і прищеплюють моральні цінності дітям – майбутньому країни.

При цьому школярі вітати вчителів традиційно починають з п'ятниці.  Саме тому 3 жовтня з самого ранку учні з нетерпінням чекали учителів, щоб привітати їх з професійним святом – Днем Учителя.

До дня пам'яті жертв Бабиного Яру.

$new->title

29 - 30 вересня Україна відзначає 80-ті роковини  одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинених нацистами у 1941-1943 роках. З метою вшанування жертв  трагедії, сьогодні в Ласківській ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 8-9 класів проведено виховну годину «Бабин Яр: памʼять на тлі історії», в ході якої школярі ознайомилися з подіями того часу, переглянувши фільм "Бабин Яр".

Міжнародний день миру

$new->title

21 вересня В Ласківській ЗОШ І-ІІІ ст. до Міжнародного дня миру серед учнів початкових класів було проведено конкурс малюнків "Ми за мир!". Школярі побажали всім жити в мирі і злагоді та творити добро. Фотографії заходу можна переглянути в Галереї.

Акція "Подаруй бібліотеці книгу!"

$new->title

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції.