Мета: ознайомити учнів з сумними подіями Голокосту на Україні; виховувати почуття патріотизму, любов до людей похилого віку, бажання вивчати історію свєї країни.
Мета: ознайомити учнів з сумними подіями Голокосту на Україні; виховувати почуття патріотизму, любов до людей похилого віку, бажання вивчати історію свєї країни.
- сформувати загальне уявлення про традиції доброчинності як історичного та духовного надбання українського народу;
29 січня 1918 року відбувся бій біля залізничної станції селища Крутами ― за 130 кілометрів від Києва. Чотиритисячний підрозділ російського більшовицького війська під проводом полковника Муравйова йшов у наступ на столицю України. Однак близько трьохсот київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» затримали ворога.
Пам'ятаємо одну з трагічних сторінок в історії нашої держави, яка уможливила незалежність України в майбутньому. Навіть малими силами українці намагалися протистояти ворогові й зберегти свою державність. Попри те, що Україна все-таки опинилася під владою більшовиків і ввійшла до Радянського Союзу, боротьба за незалежність тривала в різних площинах.
Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент — символ українського життя. Тож дана тема є актуальною ще й тим, що в період цього відродження все ще простежується багато білих плям у вивченні традицій українського вінкоплетення, застосуванні цієї національної прикраси у різноманітних народних обрядах, трактуванні символічно-оберегового значення усього вінка та окремих його складових; невігластва у підборі квітів, стрічок та інших матеріалів для вінків, ігнорування вікових традицій у створенні вінків для різних вікових категорій та обрядів тощо.
Переглянуто відеоролик «Український віночок» за посиланнями
Обладнання: Крилаті вислови про дружбу і товаришування, малюнки дітей,
картки для роботи в групах та в парах,дошка
Хід заняття
І. Організаційний момент
Вчитель: Вправа «Подари усмішку товаришеві»
Пропоную вам кожному подарувати усмішку.
У вас зараз гарний настрій? Ми підняли настрій завдяки подарованій усмішці. Давайте дарувати її протягом усього заняття і з гарним чудовим настроєм почнемо нашу зустріч.
ІІ. Оголоше ...
Обладнання: комп’ютер, проектор.
Хід уроку
Вч: 15 лютого – особливий день – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ми відзначаєо цей день відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 р. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.
15 лютого – скорботний день – це дата виведення радянських військ з Афганістану – і вона є дн ...