where_to_voteЖитомирська область, Народицький район, с.Ласки, вул. Шкільна, 33
schoolЛасківська школа
view_headline
Національно-патріотичне виховання

День вишиванки

$upbiring->title З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки

 

З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки у 2 та 4 класах Ласківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася виховна година "Вишиванка єднає українців".

   Також учні власноруч виготовили вишиванки з паперу.

    


35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

$upbiring->title В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, у цей день, рівно 35 років тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

 О 1 год. 23 хв. за київським часом з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на Європейському континенті, а і у всьому світі.


Урок пам’яті в 11 класі на тему «Біль Афгану на віки…..»

Мета: розширити знання дітей про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів та матерів, сини яких загинули в Афганістані; донести до сердець дітей основну думку: війна - це безумство, це невиправдана жорстокість;виховувати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати.

Обладнання: комп’ютер, проектор.

 

Хід уроку

 Вч:  15 лютого – особливий день – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ми відзначаєо цей день відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 р. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

15 лютого – скорботний день – це дата виведення радянських військ з Афганістану –  і вона є дн ...


5 клас Виховна година на тему: «Дружба і її значення у житті людини»

Мета: розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватись і товаришувати; сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них; виховувати правильне ставлення до таких понять, як «друг», «дружба»; розвивати в учнів загальнолюдські чесноти.

Обладнання: Крилаті вислови про дружбу і товаришування, малюнки дітей,

картки для роботи в групах та в парах,дошка

 

Хід заняття

І. Організаційний момент

Вчитель: Вправа «Подари усмішку товаришеві»

 Пропоную вам кожному подарувати усмішку.
У вас зараз гарний настрій? Ми підняли настрій завдяки подарованій усмішці. Давайте дарувати її протягом усього заняття і з гарним чудовим настроєм почнемо нашу зустріч.

 

ІІ. Оголоше ...


05.02.2021 Український вінок: символіка і значення квітів та стрічок.

Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів.

Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови. Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент — символ українського життя. Тож дана тема є актуальною ще й тим, що в період цього відродження все ще простежується багато білих плям у вивченні традицій українського вінкоплетення, застосуванні цієї національної прикраси у різноманітних народних обрядах, трактуванні символічно-оберегового значення усього вінка та окремих його складових; невігластва у підборі квітів, стрічок та інших матеріалів для вінків, ігнорування вікових традицій у створенні вінків для різних вікових категорій та обрядів тощо.

Переглянуто відеоролик «Український віночок» за посиланнями


Пам’ятай про Крути. 29.01.2021

29 січня в Україні відзначають 103-тю річницю пам’яті Героїв Крут

 

29 січня 1918 року відбувся бій біля залізничної станції селища Крутами ― за 130 кілометрів від Києва. Чотиритисячний підрозділ російського більшовицького війська під проводом полковника Муравйова йшов у наступ на столицю України. Однак близько трьохсот київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» затримали ворога.

Пам'ятаємо одну з  трагічних сторінок в історії нашої держави, яка уможливила незалежність України в майбутньому. Навіть малими силами українці намагалися протистояти ворогові й зберегти свою державність. Попри те, що Україна все-таки опинилася під владою більшовиків і ввійшла до Радянського Союзу, боротьба за незалежність тривала в різних площинах.


Година спілкування на тему: Добро починається з тебе

Мета виховного заходу: - поглибити знання учнів про добро і зло; - розвивати вміння визначати прояви добра і зла; - виховувати схильність до доброзичливості та людяності;

-       сформувати загальне уявлення про традиції доброчинності як історичного та духовного надбання українського народу;


Класна година до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

$upbiring->title Голокост: Чужого горя не буває.

Мета: ознайомити учнів  з  сумними подіями Голокосту на Україні;  виховувати почуття патріотизму, лю­бов до людей похилого віку, бажання вивчати історію свєї країни.