Правове виховання

Міжнародний День толерантності

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в

сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності 16 листопада

Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається всесвітній день дитини,

день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Восьмикласники переглянули відеоролик присвячений цій даті.https://youtu.be/z4Vk0eC_U0I

До Всеукраїнського тижня права

$upbiring->title 30 листопада в Ласківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно до плану заходів Всеукраїнського тижня права з учнями 8 і 9 класів було проведено тематичну виховну годину «Права і обовʼязки людини як громадянина».

Під час заходу учні ознайомились з системою прав та обовʼязків людини як громадянина держави,  сформували правильне уявлення про відповідальність та її обсяг. Також захід сприяв формуванню національної свідомості та бережливому ставленню до суспільних відносин через усвідомлення загальнолюдських цінностей та невідʼємних прав людини.

Виховна година в 5 класі на тему: Чи варто завжди дотримуватись букви закону?

МЕТА: На прикладах з життя ознайомити учнів з кримінальною відповідальністю, показати, які наслідки можуть мати звичайні пустощі; виховувати законопослушних громадян. Формувати в учнів здатність до самоконтролю, поваги до моралі і правопорядку, стимулювати бажання знати закони і дотримуватися їх.

«Немає нічого, що б не долалося працею.
Мудра людина не робитиме іншим того,
чого вона не бажає, щоб зробили їй».
(Конфуцій)

Хід заняття

Розповідь вчителя.

Усі люди зв'язані з певним соціальним середовищем, в якому вони народжуються і формуються. Поза соціаль­ним середовищем, поза суспільством людина немислима. Як кожний ставиться до середовища — питання важливе і для суспільства, і для окремої особи.Із правовими питаннями ми зустрічаємось часто. Помил­ковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Бага­то хто з учнів дивується, дізнавшись, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку.